Główna karta WSOF 17: Shields vs Foster sfinalizowana

Gala WSOF 17 odbędzie się 17 stycznia w Las Vegas, a do jej karty głównej dodano cztery nowe pojedynki.

Oprócz walki wieczoru, którą będzie starcie Jake’a Shieldsa (30-7-1) z Brianem Fosterem (22-6) zobaczymy walkę w kategorii lekkiej między Brianem Cobbem i Johnnym Nunezem.

Zwycięzca walki Shields vs. Foster dostanie szansę zdobycia tytułu mistrza wagi półśredniej w pojedynku z Rousimarem Palharesem.

Brian Cobb (20-8) wraca do walki po przerwie trwającej półtora roku. W ostatniej walce przegrał przez TKO z mistrzem wagi lekkiej Justinem Gaethje. Cobb mający jedną walkę w UFC ostatnie zwycięstwo odniósł z Ronysem Torresem w 2012 roku. O wiele mniej doświadczony Johnny Nunez (5-0) stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze. W organizacji WSOF zadebiutował w marcu 2014r., a ostatnią walkę wygrał przez niejednogłośną decyzję z Ozzy Dugulubgovem.

W karcie głównej zobaczymy także niepokonanych Krasimira Mladenova (11-0) i Brendana Kornbergera (5-0), którzy zawalczą ze sobą w kategorii średniej, Rudy’ego Moralesa (2-0) z Brysonem Hansenem (7-2) w wadze koguciej oraz Adama Cella (6-2) z Dannym Davisem (10-8-1) w dywizji półśredniej.

Walka wieczoru
Jake Shields vs. Brian Foster

Brian Cobb vs. Johnny Nunez
Bryson Hansen vs. Rudy Morales
Adam Cella vs. Danny Davis
Krasimir Mladenov vs. Brendan Kornberger

Walki wstępne

Soslan Abanokov vs. Jordan Rinaldi
Jimmy Spicuzza vs. Joe Condon
Taylor McCorriston vs. Donavan Frelow
Sean Cantor vs. Michael Lujan
Adam Acquaviva vs. Juan Archuleta
Sean Cantor vs. Michael Lujan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *