GLORY 36: Collision – konferencja prasowa i dziwne zachowanie Badra Hari

GLORY 35 Collision Verhoeven vs Hari

Wielkimi krokami zbliża się gala GLORY 36: Collision na której dojdzie do arcyciekawego pojedynku między mistrzem wagi ciężkiej Rico Verhoevenem i Badrem Hari.

Gala ta odbędzie się 10 grudnia w König Pilsener Arena w Oberhausen w Niemczech. Wczoraj odbyła się konferencja prasowa przed zbliżającą się galą na której pojawili się dwaj bohaterowie walki wieczoru.

W trakcie trwania konferencji wszystko szło gładko aż do jej finału kiedy obaj zawodnicy zostali zaproszeni na środek sceny, by stanąć twarzą w twarz. Kiedy Rico Verhoeven staną na środku sceny, przyszedł czas na Badra Hari, który wstał i… wyszedł z sali. Najprawdopodobniej było to zachowanie lekceważące przeciwnika, które mimo wszystko nie wyglądało profesjonalnie.

Poniżej video z całej konferencji oraz fragment z nieudanego staredownu.


6 thoughts on “GLORY 36: Collision – konferencja prasowa i dziwne zachowanie Badra Hari

  1. Może zna siebie i wie że jak by doszło do zbliżenia twarzą w twarz to by stracił panowanie nad sobą i zaatakował.<– na co pewnie liczyli organizatorzy żeby wzbudzić zainteresowanie pojedynkiem , ale za tym by poszły negatywne konsekwencje(typu kary,pogorszenie wizerunku przed sądami w innych sprawach Badra)dla Hariego a tak to wzbudził zainteresowanie i szum wokół jego tajemniczego wyjścia a konsekwencje dyscyplinarne jeśli jakiekolwiek są to o wiele mniejsze niż w wypadku bójki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *