Germainde de Randamie pomyślnie przeszła operację ręki

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Operacja ręki byłej mistrzyni UFC przebiegła bez żadnych komplikacji.

Po wielu miesiącach zastanawiania, Germaine de Randamie (7-3) wreszcie poddała się operacji kontuzjowanej ręki. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji.

Germaine de Randamie została zmuszona do wycofania się z walki przeciwko Marion Reneau podczas UFC Fight Night 115 w Rotterdamie. Powodem wycofania się z pojedynku, był pogarszający się stan prawej ręki zawodniczki.

Była mistrzyni powtarzała, że problem z prawą ręką doskwierał jej już od kilku walk, ale mimo tego zwlekała z zabiegiem. Ostatecznie zawodniczka zgodziła się na operację oraz opublikowała informację dla swoich fanów.

Jestem już po operacji. Wszystko przebiegło w porządku, bez żadnych komplikacji. Bardzo dziękuję za świetną opiekę. Nadszedł czas, aby moje ciało odzyskało sprawność i wróciło silniejsze, szybsze oraz bardziej zmotywowane niż kiedykolwiek wcześniej. Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom oraz wszystkim, którzy mnie wspierają.

Ostatnią walką, jaką stoczyła Holenderka był pojedynek z Holly Holm podczas UFC 208. Zwycięstwo z Holm dało Germaine inauguracyjny pas mistrzowski kategorii piórkowej. Po odrzuceniu propozycji walki z Cris Cyborg, de Randamie została pozbawiona mistrzowskiego pasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *