Georges St-Pierre chce wrócić do UFC, by zmierzyć się z Michaelem Bispingiem

Paul Thatcher insidemma.com.au / mmajunkie.com
Paul Thatcher insidemma.com.au / mmajunkie.com

Ciężko stwierdzić, czy to kolejne plotki bez pokrycia, czy faktycznie jest coś w planach, ale podano informacje o tym, że Georges St-Pierre sam wyraził chęć powrotu.

Byłby to nie byle jaki powrót bo od razu na walkę o pas wagi średniej, który jest aktualnie w posiadaniu Michaela Bispinga. Byłby to kolejny kandydat do walki z Bispingiem po tym jak pokonał on przez nokaut w pierwszej rundzie Luke’a Rockholda na UFC 199. Innymi pretendentami są jeszcze Chris Weidman, Ronaldo Souza oraz Dan Henderson.

Informacje o potencjalnym powrocie do Oktagonu byłego mistrza wagi półśredniej Georgesa St-Pierre podano w programie FOX Sports Live, a dokładniej wyszła ona od samego Bispinga, który był gościem programu. Mistrz wagi średniej powiedział, że ludzie z obozu St-Pierre’a kontaktowali się z nim w tej sprawie, a on sam skomentował to mówiąc, że ceni Georgesa St-Pierre jako znakomitego zawodnika, ale wracający po tak długiej przerwie GSP zostałby znokautowany podobnie jak Luke Rockhold.

Dla Michaela Bispinga było to czwarte zwycięstwo z rzędu natomiast Georges St-Pierre swoją ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2013 roku. Jak typowalibyście ten pojedynek?

Michael Bisping o walce z Georgesem St-Pierre:

Cała rozmowa z Michaelem Bispingiem:

5 thoughts on “Georges St-Pierre chce wrócić do UFC, by zmierzyć się z Michaelem Bispingiem

  1. Hehe ale zenada. GSP wstydu oszczędź.
    Ja rozumiem jakby pas dzierzyl jakiś nowy koleś, 20:0 , wszystkich robił jjak młody Velasquez…
    A tu pas ma największy cieniak to GSP nagle chce walczyc

  2. haha taaa kazdy teraz bedzie sie chciał bic z Bispingiem bo bedzie myslał ze to łatwy łupp i zdobycie mistrzostwa w sredniej haha Gsp niech wróci zrobi kilka walk w sredniej i moze sie dopcha chodz wtedy wątpie ze bisping bedzie mistrzem a nie kurrr odrazu walka o pas i to jeszcze nie w swojej kategori bo walczył w pol sredniej to jakies zarty czy on tak na serio ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *