Finałowa ósemka turnieju wagi lekkiej PROMMAC: Po prostu walcz! oraz gość specjalny

Zgłosiło się do nas wielu utalentowanych zawodników, co tylko potwierdza, że pomysł zorganizowania amatorskich turniejów podczas gal z cyklu „Po prostu walcz” to strzał w dziesiątkę.

Niestety mogliśmy wybrać tylko ośmiu z pośród nich, ale będziemy śledzić rozwój talentu wszystkich chłopaków i mamy nadzieję, że prędzej czy później oni również postawia stopę w oktagonie PROMMAC.

A oto lista ośmiu zawodników, którzy już za trzy tygodnie zmierza się ze sobą w turnieju, którego stawka będzie zawodowy debiut na gali PROMMAC 2 w listopadzie. (kolejność alfabetyczna)

1. Rami Hamdan
2. Piotr Karnicki
3. Marcin Kołek
4. Jakub Martys
5. Igor Michaliszyn
6. Piotr Sermak
7. Adam Tokarski
8. Sergiusz Uzarek

O chłopakach dużo więcej dowiecie się już niebawem, gdy przedstawimy Wam bliżej ich sylwetki, a tymczasem mamy dla Was, a może przede wszystkim dla nich, niespodziankę… Otóż gościem specjalnym gali w Lublinie będzie jeden z najlepszych Polskich zawodników, który mając 22 lata jest już zaliczany do najlepszych na świecie właśnie w wadze lekkiej. Chodzi oczywiście o Marcina Helda. Marcina mogliśmy gościć również na pierwszej gali PROMMAC we Wrocławiu. Wtedy znakomicie sprawdził się jako ekspert w studio, teraz zapewne równie dobrze poradzi sobie z wręczeniem nagród dla zwycięzcy  turnieju.  W końcu to wszystko będzie się działo w klatce MMA, a więc miejscu, gdzie Marcin czuje się najlepiej.

Informacja prasowa

One thought on “Finałowa ósemka turnieju wagi lekkiej PROMMAC: Po prostu walcz! oraz gość specjalny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *