FEN 13 Summer Edition: oficjalna zapowiedź

FEN 13

Już 13 sierpnia w Gdynia Arena wielkie święto MMA i K-1 – gala FEN 13 Summer Eedition z udziałem takich znakomitych zawodników, jak Piotr Hallmann, Kamil Łebkowski, Michał Wlazło, Jacek Kreft i Marcin Szreder. Zobacz oficjalną filmową zapowiedź tego spektakularnego sportowego wydarzenia!

13 sierpnia na gali FEN 13 Summer Edition w Gdynia Arena kibice obejrzą 13 emocjonujących walk, w których wystąpią zarówno doświadczeni, utytułowani fighterzy, jak i perspektywiczni, młodzi zawodnicy z całej Polski. Tego wieczora na zasadach MMA walczyć będą Piotr Hallmann z Kamilem Łebkowskim,  Marian Ziółkowski z Jackiem Kreftem, Tomasz Zawadzki z Bartłomiejem Koperą, Bartosz Chyrek z Ireneuszem Szydłowskim, Kamil Gniadek z Klemensem Ewaldem oraz Robert Rajewski Jr z Aleksandrem Georgasem. Kibice zobaczą także pojedynki w formule K-1 Kryspina Kalskiego z Arkadiuszem Wrzoskiem, Marcina Szredera z Arturem Bizewskim, Róży Gumiennej z Kamilą Bałandą, Jarosława Daschke z Marcinem Stopką i Karola Kruzela z Jakubem Rajewskim. Nazwiska kolejnych uczestników gali ogłoszone zostaną w najbliższych dniach.

Bilety na FEN 13 Summer Edition można już kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl, a zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

Wiadomość prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *