Fabricio Werdum akceptuje wyzwanie Jona Jonesa

Brazylijczyk nie boi się konfrontacji z królem rankingu pound-for-pound.

Kilka dni temu Jon Jones (20-1, 14-1 w UFC) oznajmił, że po tym jak skończy czyścić dywizję półciężką chciałby spróbować swoich sił w walce z przedstawicielami wagi ciężkiej, wypowiedź Bonesa można przeczytać tutaj. W tamtej wypowiedzi padło konkretne nazwisko, Jon wziął na celownik tymczasowego mistrza wagi ciężkiej Fabricio Werduma (19-5-1, 7-2 w UFC, #1 w rankingu UFC).

Na odpowiedź Brazylijczyka nie trzeba było długo czekać, Vai Cavalo powiedział, że chętnie zmierzyłby się z mistrzem wagi półciężkiej ale teraz jego głównym celem jest walka z Cainem Velasquezem (13-1, 11-1 w UFC).

Nie wiem, dlaczego on nie mówił tego zanim stałem się mistrzem. Powiedział to teraz ale ja chciałbym z nim walczyć, bez problemu. On musi pójść w górę lub trzeba byłoby zrobić walkę w formule catchweight. Ale moim największym celem jest walka z Cainem Velasquezem aby zunifikować pasy. Dana White powiedział mediom, że do walki dojdzie w czerwcu. On ma harmonogram i chciałby aby ta walka odbyła się w Meksyku, więc nie ma możliwości żebym walczył z Jonesem.”

Fabricio zaprosił Jonesa na treningi, gdzie mogliby ze sobą walczyć każdego dnia.

On to powiedział po prostu, żeby powiedzieć, nie wiem, dlaczego to zrobił ale stwierdził, że mógłby walczyć ze mną każdego dnia, więc to znaczy, że chciałby trenować ze mną. Aby walczyć codziennie musimy trenować, prawda? Gym to Kings MMA, gdzie my codziennie ciężko trenujemy. Jeśli on chce zapłacić nam za wizytę lub trenować z nami aby się wstydzić za to co powiedział to dobrze, kiedy on chce, my jesteśmy w Huntington Beach w Kings MMA. Może trenować z nami codziennie.”

7 thoughts on “Fabricio Werdum akceptuje wyzwanie Jona Jonesa

  1. z uwagi na bardzo żelazne reguły trenowania w teamie Grega Jacksona Jones chyba nie będzie mógł tak sobie pojechać trenować do Kings MMA a szkoda bo sparingi z Fabricio dałyby mu więcej niż z Travisem czy Overeemem.

  2. Cormier byl malym ciezkim w dodatku z oponka a rzucal Joshem . Smieja sie ,ze maly grubas ale on ma pare by przestawiac kolosow po klatce. Jones ma dlugie lapy ale w klinczu ze swoim skillem i sila stawiam na Cormiera . Jones bedzie probowal obijac z dystansu . Stawiam na Cormiera ale wygrana koscistego mnie nie zdziwi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *