Emil Różewski vs Anton Shimuk na FEN 4: Summer Edition

Organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zapowiedzieć kolejny pojedynek MMA na nadchodzącej gali FEN 4 „Summer Edition”, która odbędzie się 16 sierpnia w Sopocie, w Hali 100- lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7.Będzie to międzynarodowe starcie w kategorii półśredniej do 77 kg. Zmierzą się w nim polski zawodnik Emil Różewski (3-0) i Białorusin Anton Shimuk (2-1).

23-letni Emil Różewski pochodzi z Warszawy i trenuje w klubach Fight Club Fanga oraz Hunter MMA. Przygodę ze sportami walki rozpoczynał od Judo w UKJ 225 na Woli pod okiem trenerów Jacka Kowalskiego i Jacka Zawadki. Jest posiadaczem czarnego pasa mistrzowskiego. Dwukrotnie w MMA zdobywał Amatorski Puchar KSW. Na zawodowej arenie wygrał trzy pojedynki. W ostatnim, na gali PROMMAC w Lublinie na punkty pokonał doświadczonego zawodnika, Grzegorza Lipskiego. Różewski uważany jest za jeden z największych talentów polskiego MMA.

Anton Shimuk z białoruskiego i mającego polską historię Grodna, ma 19 lat i od wielu lat trenuje Muay Thai oraz Pankration w miejscowym klubie Kondor pod okiem Vitaliya Kozakova. Tam też zainteresował się MMA, w którym stoczył trzy walki, odnosząc dwa zwycięstwa. Jak twierdzi jego trener jest bardzo utalentowanym zawodnikiem z wielką przyszłością, oczywiście pod warunkiem ciężkiej pracy. Walka na FEN 4 pokaże jego wartość na międzynarodowej arenie, gdyż będzie to pierwszy występ Shimuka poza Białorusią.

Kibice będą mogli obejrzeć obu zawodników w akcji w Hali Stulecia w Sopocie, w dniu 16-go sierpnia. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć też na antenie naszego partnera – stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko w Gdańsku oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *