Dustin Poireir vs. Jim Miller na UFC 208, potwierdzono pojedynek Glovera Teixeiry z Jaredem Cannonierem

Getty Images/UFC

Pojedynek lekkich w karcie lutowej gali.

Kolejna ciekawa walka znalazła się w rozpisce eventu oznaczonego numerem 208. W limicie wagi lekkiej Dustin Poirier (20-5, 12-4 w UFC, #10 w rankingu UFC) podejmie Jima Millera (28-8 1 NC, 17-7 1 NC w UFC).

Diament ostatni raz walczył we wrześniu bieżącego roku, na UFC Fight Night 94 27-latek niespodziewanie został znokautowany przez Michaela Johnsona. Wcześniej Poirier odprawił kolejno: Carlosa Diego Ferreirę, Yancy’ego Medeirosa, Josepha Duffy’ego i Bobby’ego Greena.

Miller jest obecnie na fali trzech kolejnych zwycięstw po pokonaniu Takanoriego Gomiego, Joe Lauzona oraz Thiago Alvesa. Wygrane pojedynki odbudowały pozycję Jima w UFC po czterech przegranych w pięciu wcześniejszych bojach.

Dodatkowo, potwierdzono starcie Glovera Teixeiry (25-5, 8-3 w UFC, #3 w rankingu UFC) z Jaredem Cannonierem (9-1, 2-1 w UFC), o czym informowaliśmy wcześniej.

Gala UFC 208 odbędzie się 11 lutego na Brooklynie, w walce wieczoru Holly Holm podejmie Germaine de Randamie w rywalizacji o inauguracyjne mistrzostwo wagi piórkowej kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *