Dream 13 kolejne potwierdzone walki

 

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa dotycząca nadchodzącej Dream 13. Sasahara ogłosił 4 dodatkowe walki. Wciąż nie mamy żadnych potwierdzonych informacji co do walki Tamura vs Zaromskis. Czytałem na mmaforum.com, że Tamura robi jakieś problemy i niechętnie patrzy na tą walkę.

Świeżo upieczony zwycięzca turnieju Super Hulk Tournament Ikuhisa Minowa (44-30-8) zmierzy się z powracającym do Japonii monstrualnym Jamie Ambrizem (14-12-1). Walka nie będzie pojedynkiem o należący do Minowamana pas Open Weight.

Weteran UFC i Pride Ryo Chonan (16-10) w swoim debiucie w Dream zmierzy się z wywodzącym się z Karate Kyokushin Andrewsem Nakaharą (2-1). Będzie to zarazem debiut Nakahary w limicie wagi półśredniej.

W limicie wagi lekkiej zobaczymy starcie byłego mistrza Elite XC KJ Noonsa (7-2), który zmierzy się z weteranem K-1 MAX Andre Didą (6-4-1). Jest to efekt współpracy Dream i Strikeforce, która została ogłoszona kilka tygodnii temu.

W innej walce w wadze lekkiej wywodzący się z kyokushina mistrz Deep w wadze lekkiej Katsunori Kikuno (12-2-1) zmierzy się z weteranem UFC i obecnym mistrzem Cage Force wagi lekkiej Kuniyoshim Hiranoką (16-6), który niedawno zaliczył debiut na zasadach Shootboxingu.

Ponadto Sasahara ogłosił, że to nie wszystkie walki oraz, że na Dream 13 zawalczy zawodnik wagi cieżkiej pokroju Fedora. Najprawdopodobniej chodzi tutaj o Andreia Arlovskiego lub Tima Sylvię, który przecież miał zaplanowany pojedynek na Adrenaline MMA  i był w trakcie przygotowań.

źródło: NightmareofBattle.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *