Douglas Lima podpisał długoterminowy kontrakt z Bellatorem

Esther Lin, MMA Fighting

Daouglas Lima nigdzie się nie wybiera i nadal będzie występował w organizacji Bellator.

Aktualny mistrz Bellatora w wadze półśredniej Douglas „The Phenom” Lima (29-6) podpisał nowy kontrakt. Właściciele Bellatora oficjalnie potwierdzili tą informację w środę.

Brazylijski zawodnik w rozmowie z MMA Fighting stwierdził, iż umowa zawarta jest na okres dwóch lat oraz opiewa na sześć pojedynków.

Douglas Lima w obronie swojego pasa zmierzy się prawdopodobnie z niezwykle groźnym Rorym MacDonaldem (19-4). Organizacja nie potwierdziła jeszcze oficjalnie miejsca ani daty tego pojedynku.

Bellator jest moim domem. Jestem podekscytowany tym, że razem z organizacją stajemy się silniejsi.

„The Phenom” jest dwukrotnym zwycięzcą turnieju Bellatora oraz dwukrotnym posiadaczem pasa kategorii półśredniej. W swojej ostatniej walce zwyciężył z Lorenzem Larkinem oraz obronił mistrzowski pas. Jego następny przeciwnik, Rory McDonald w debiucie w organizacji pokonał Paula Daley’a.

Lima podpisał swoją pierwszą umowę z Bellatorem w 2011 roku. Aktualnie jego rekord w amerykańskiej organizacji to 11 zwycięstw oraz 2 porażki. Wygrywał m.in. z takimi zawodnikami jak: Andrey Koreshkov, Paul Daley czy Lorenz Larkin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *