Doo Ho Choi planuje wygrać przez nokaut ze Swansonem a następnie zmierzyć się z Aldo albo McGregorem

foxsports.com

Doo Ho Choi (15-1), który podczas gali UFC 206 stoczy walkę z Cubem Swansonem opowiada mediom jak planuje skończyć pojedynek oraz z kim chciałby się zmierzyć w następnym pojedynku.

Ludzie nazywają mnie Koreańskim Superchłopcem ponieważ nokautowałem większość japońskich weteranów MMA. Mogę znokautować każdego, często sobie to wyobrażam i Cuba też znokautuje i zrobię to w pierwszej rundzie.

Doo Ho Choi powiedział również dziennikarzom, że jeżeli uda mu się znokautować Swansona to śmiało może rzucić wyzwanie walki Jose Aldo albo Conorowi McGregorowi.

Koreańczyk jest aktualnie jednym z najbardziej obiecujących zawodników kategorii piórkowej. Stoczył dla organizacji UFC 3 walki i wszystkie wygrał przez nokaut w 1 rundzie, kolejno z Juanem Puigiem, Samem Sicilią oraz Thiago Tavaresem. Może pochwalić się niesamowitym rekordem 12 zwycięstw z rzędu. Dwukrotnie został nagradzany bonusem za występ wieczoru.

Dziennikarze zapytali go czy jest w stanie poradzić sobie w Oktagonie z Conorem McGregorem.

Uważam, że moje ciosy są mocniejsze od niego wiem jednak, że jeśli chodzi o zasięg to Conor mnie przewyższa w tym aspekcie, ale według mnie byłbym w stanie podołać w tej walce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *