Dong Hyun Kim vs. Damien Brown w rozpisce UFC 221 w Perth

Sherdog.com

Poznaliśmy pierwszy pojedynek w wadze lekkiej, który odbędzie się podczas gali UFC 221.

Do rozpiski gali UFC 221, która odbędzie się 10 lutego w australijskim Perth, dodany został pojedynek pomiędzy „Maestro” Dong Hyun Kimem (15-8-3) oraz Damienem Brownem (17-11). Pojedynek odbędzie się w wadze lekkiej.

Gala transmitowana będzie w systemie PPV. Będzie to pierwsza gala zorganizowana w Zachodniej Australii.

„Maestro” Dong Hyun Kim powraca do Oktagonu po zwycięstwie z Takanorim Gomim przez nokaut w 1 rundzie. „Maestro” zadebiutował w organizacji UFC w 2015 roku. Debiut nie wypadł jednak po myśli Japończyka, ponieważ dwa pierwsze pojedynki zakończyły się dla niego porażką. Najpierw przegrał z Dominiquem Steelem, a następnie okazał się gorszy od Marco Polo Reyesa. Obecnie jego bilans w amerykańskiej organizacji to 2 zwycięstwa oraz 2 porażki.

Damien Brown to australijski zawodnik, którego czeka bardzo ciężkie zadanie podczas gali w Perth. Brown przegrał ostatnio 2 pojedynki z rzędu, i znajduje się w dosyć trudnym położeniu. W ostatnich pojedynkach okazał się gorszy od Vinca Pichela, oraz Franka Camacho. Jego bilans w UFC to 2 zwycięstwa oraz 3 porażki. W przeszłości był mistrzem organizacji BRACE oraz XFC. Za pojedynek z Frankiem Camacho, został nagrodzony bonusem za walkę wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *