Donald Cerrone vs. Matt Brown w planach na UFC 206

fansided.com
fansided.com

Już trwają rozmowy na temat kolejnej walki Kowboja.

Zapewne inaczej Donald Cerrone (31-7 1 NC, 18-4 w UFC, #6 w rankingu UFC) wyobrażał sobie wieczór 12 listopada, tego dnia Kowboj miał zawalczyć z Kelvinem Gastelum (12-2, 7-2 w UFC, #5 w rankingu UFC) na największym evencie w historii UFC – gali oznaczonej numerem 205. Niestety, do pojedynku Donalda z Gastelumem nie dojdzie, ponieważ 25-latek nie był w stanie zrobić wagi – na oficjalnym ważeniu był zbyt ciężki o 10 funtów, z tego powodu walkę anulowano. W przeszłości, na 7 walk w kategorii półśredniej Kelvin już 3 razy nie mieścił się w limicie 170 funtów.

Dobra wiadomość jest taka, że organizacja już prowadzi rozmowy mające na celu zakontraktowanie pojedynku dla podopiecznego Grega Jacksona. Przecieki mówią, że Matt Brown (20-15, 13-9 w UFC, #14 w rankingu UFC) już zgodził się na walkę z Cerrone na UFC 206.

Nieśmiertelny w ostatnich pięciu walkach zanotował tylko 1 zwycięstwo, ale trzeba przyznać, że mierzył się z wysoko notowanymi zawodnikami: Robbiem Lawlerem, Johnym Hendricksem, Demianem Maią. Jedynie porażka w starciu z Jakem Ellenbergerem jest naprawdę trudna do wytłumaczenia.

Gala UFC 206 odbędzie się 10 grudnia w Toronto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *