Derrick Lewis twierdzi, że Francis Ngannou jest 40-letnim gościem stosującym doping

UFC.com / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Zawodnik wagi ciężkiej UFC Derrick „The Black Beast” Lewis ma osobisty uraz do byłego pretendenta do tytułu Francisa Ngannou i chce wyjaśnić tę sprawę w walce z nim.

W nowym podcaście „Slip n Dip”, Lewis wytoczył ciężkie działa przeciwko Kameruńczykowi, oskarżając go o fałszowanie swojego prawdziwego wieku i stosowanie sterydów.

„Tak, będę walczył z nim kiedy tylko nadarzy się okazja. Ten facet, za każdym razem, gdy ktoś zadaje mi pytanie na jego temat, mówię coś miłego, ale za każdym razem, gdy ktoś mówi coś o nim, on mówi na mój temat, że nie jestem na jego poziomie, że jestem zbyt powolny, to czy tamto.

Naprawdę mnie to nie obchodzi, ale nie próbuj mówić głupot o mnie przy każdej okazji. Pie***li głupoty, ale nigdy nie powie: „chcę walczyć z Derekiem.” Zawsze mówi coś o mnie, ale nie chce ze mną walczyć.

Pracuję nad moim cardio i cholera, on musi się ze mną zmierzyć. Wszyscy mówią o tym, że nie mam dobrego cardio, tego i tamtego, ale nie wiedzą, że mam kondycję. Po prostu zachowuję to i wydaje mi się, że nie robię tego ze względu na sposób, w jaki się poruszam. Po prostu poruszam się wolniej, a potem eksploduję [z szybkością i siłą]. Jest jak jest.

Ten sku***yn ma co najmniej 40 lat. Mówi, że był bezdomny, więc prawdopodobnie nawet nie wie. Powiedz mi, gdzie znajduje się jego akt urodzenia. On jest 40-letnim, nakoksowanym facetem. Mówią, że jest młodszy ode mnie, nie ma mowy, żeby był młodszy ode mnie.”

4 thoughts on “Derrick Lewis twierdzi, że Francis Ngannou jest 40-letnim gościem stosującym doping

  1. no pokretna logika 😉
    Chociaz ja akurat nie wierze w to bycie bezdomnym.. chyba, ze byl dla Policji, zeby go nie mogla znalezc 😛 Kazdy kto cwiczyl, to zdaje sobie sprawe, ze bezdomny takiej sylwetki nie zbuduje powietrzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *