Demian Maia vs. Gunnar Nelson i Urijah Faber vs. Frankie Saenz na UFC 194

sherdog.com
sherdog.com

Kolejne walki na karcie mocnej, grudniowej gali.

Do bogatej rozpiski gali UFC 194 dołączyły 2 kolejne walki, w wadze półśredniej zmierzą się parterowcy: Demian Maia (21-6, 15-6 w UFC, #6 w rankingu UFC) i Gunnar Nelson (14-1-1, 5-1 w UFC, #11 w rankingu UFC) zaś w dywizji koguciej Urijah Faber (32-8, 8-4 w UFC, #4 w rankingu UFC) podejmie Frankie Saenza (11-2, 3-0 w UFC, #14 w rankingu UFC).

Maia obecnie jest na fali trzech kolejnych zwycięstw, od czasu porażki z rąk Rory’ego MacDonalda Brazylijczyk wypunktował Alexandra Yakovleva i Ryana LaFlare’a a później poddał Neila Magny’ego.

Nelson w ostatniej walce – na UFC 189 – poddał Brandona Thatcha tym samym podnosząc się po porażce z rąk Ricka Story’ego. Wcześniej Szwed w UFC zanotował serię czterech zwycięstw.

Faber walką z Saenzem powróci z kategorii piórkowej (w której przegrał z Frankie Edgarem) do koguciej. W 2014r. Urijah walczył 3-krotnie, najpierw na UFC 169 przegrał z Renanem Barao w walce o mistrzowski pas a później poddał Alexa Caceresa i Francisco Riverę.

Saenz jest obecnie na fali siedmiu kolejnych zwycięstw, w tym trzech odniesionych pod szyldem największej organizacji MMA na świecie. W UFC Frankie wypunktował Nolana Ticmana, Iuriego Alcantarę i Sirwana Kakaiego.

Gala UFC 194 odbędzie się 12 grudnia w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *