Debiut Paige VanZant w UFC pod znakiem zapytania

Paige VanZant poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że aktualnie przechodzi terapię kontuzji kręgosłupa i nie ma jeszcze zgody lekarskiej na treningi. Oznacza to, że jej walka z Kailin Curran, która ma odbyć się w październiku na UFC Fight Night 54, stoi pod znakiem zapytania.

„Drodzy fani, wiem że część z Was zastanawia się, dlaczego nie ma mnie na obozie treningowym. Opuściłam Sacramento i wróciłam do siebie, gdzie poddaję się intensywnej terapii celem wyleczenie kontuzji kręgosłupa. Nie mam ubezpieczenia zdrowotnego w Kalifornii, na razie też nie mam zgody lekarskiej na wznowienie treningów. Ciężko pracuję, żeby mi się poprawiło. Módlcie się o mój szybki powrót do zdrowia. Dziękuję Wam bardzo za wszystkie miłe słowa, cudownie jest mieć taką wspaniałą drużynę.”

Warto zauważyć, że VanZant nie rezygnuje (przynajmniej na razie) z walki. Nie ma jeszcze również oficjalnego komentarza władz UFC. Jednak skoro do tej pory nie dostała zielonego światła dla trenowania, UFC być może będzie zmuszone poszukać innej przeciwniczki dla Curran.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *