Darrion Caldwell vs. Joe Taimanglo i Melvin Guillard vs. David Rickels na Bellator 159

Bellator 159

2 mocne pojedynki w karcie czerwcowej gali.

Gala organizacji Bellator oznaczona numerem 159 wzbogaciła się o 2 ciekawe starcia. W walce wieczoru Darrion Caldwell (9-0) podejmie Joe Taimanglo (22-6-1) w pojedynku o titleshota kategorii koguciej. W co-main evencie gali Melvin Guillard (32-16-2 2 NC, 12-9 1 NC w UFC) zawalczy z Davidem Rickelsem (17-4 1 NC).

Caldwell jest niepokonany w zawodowej karierze a w organizacji Scotta Cokera odniósł już 6 zwycięstw. W ostatniej walce 28-latek niespodziewanie a dodatkowo już w I rundzie odprawił byłego mistrza wagi koguciej, Joe Warrena.

Taimanglo jest obecnie na fali trzech kolejnych zwycięstw po odprawieniu kolejno Michaela Parkera, Antonio Duarte i Sirwana Kakaiego.

Guillard od czasu zakontraktowania przez organizację Bellator zaliczył dwie przegrane, najpierw The Young Assassin został wypunktowany przez Brandona Girtza a następnie znokautowany przez Dereka Camposa.

Rickels w ciągu ostatniego roku walczył 3-krotnie i odniósł tylko 1 zwycięstwo – w pojedynku z Bobbym Cooperem. Wcześniej David został znokautowany przez Michaela Chandlera a jego bój z Johnem Alessio uznano za nieodbyty.

Gala Bellator 159 odbędzie się 22 czerwca w Mulvane w Kansas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *