Darren Till wyśmiewa decyzję obozu Stephena Thompsona niezgadzającego się na walkę

Per Haljestam-USA TODAY Sports

Szybko zdobywający popularność zawodnik wagi półśredniej UFC Darren Till podkreśla, że ​​jest przyszłością UFC i najlepszym zawodnikiem w dywizji.

Till przez całą swoją karierę nie doznał absolutnej żadnej porażki budując swój rekord do 16-0-1 z czego w 12 walkach skończył swoich rywali przed czasem zakończeniami. Od czasu przejścia do UFC w maju 2015 roku Till stoczył pięć walk wygrywając cztery i jedną remisując. Jego ostatnia walka z Donaldem „Cowboyem” Cerrone na gali UFC Fight Night 118 zakończyła się już w pierwszej rundzie zwycięstwem przez TKO.

Po wygranej walce Darren natychmiast wyzwał do kolejnego pojedynku Mike’a Perry’ego co zapowiadało bardzo interesujące starcie, ale po gali UFC 217 pojawił się inny interesujący kandydat Stephen Thompson.

Po zwycięstwie z Jorge Masvidalem na UFC 217 ogłoszono, że Stephen „Wonderboy” Thompson prawdopodobnie stanie do walki z Darrenem Tillem, ale obóz Thompsona zdementował te doniesienia. Na temat tego zestawienia wypowiedział się osobiście ojciec Thompsona.  Dementując informacje o walce obóz „Wonderboy’a” podgrzał atmosferę i sprowokował Darrena Tilla do umieszczenia w mediach społecznościowych grafiki naśmiewającej się ze Stephena Thompsona i jego teamu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *