Daniel Cormier jest gotowy na pojedynek z Jonem Jonesem

 Jeff Bottari/Zuffa LLC / Zuffa LLC
Jeff Bottari/Zuffa LLC / Zuffa LLC

UFC wypuściło materiał w którym mistrz wagi półciężkiej Daniel Cormier opowiada o pierwszym starciu z Jonem Jonesem i drodze do drugiej walki na UFC 197.

Cormier opowiedział, że po pierwszej walce, którą przegrał wiedział od razu, że prędzej czy później dojdzie do rewanżu. Jedna ważna rzecz uległa zmianie, a mianowicie to, że mistrzem dywizji jest Daniel Cormier i to Jon Jones będzie w roli pretendenta. „DC” stwierdził, że aby zdobyć pas mistrza musiał pokonać dwóch czołowych zawodników jakimi byli Alexander Gustafsson i Anthony Johnson i wykonał plan.

Teraz Daniel Cormier zapowiada wojnę z Jonem Jonesem i nic już nie stanie na drodze do realizacji tej walki, a on sam jest gotowy na tę konfrontację, chociaż spodziewa się innego Jonesa niż w pierwszej walce. Mistrz zapowiada, że fani zobaczą jeszcze lepszą walkę i jeszcze lepszego Cormiera.

13 thoughts on “Daniel Cormier jest gotowy na pojedynek z Jonem Jonesem

  1. Mike Jones moze nie jest normalny ale w octagonie zniszczy DC. Jako zawodnik jest fenomenalny. Jako jedyny pasa nie stracił w wyniku przegranej walki. Ja nie przepadam za DC. Jestem pewny w 100% wygranej JJ. Daniel powalił AJ. Z Maulerem juz z trudem wygrał. A z kościejem polegnie. Taka przerwa tylko wyzywoli głód walki w JJ i chęć udowodnienia ze jest mistrzem. JJ musi ewidentnie pokonac DC wiec musi dac cos wiecej z siebie niz ostatnim razem. Tofik i reszta król jest jeden. DC po przegranej sie załamanie hahaha.

  2. ja jestem przeciwny walce, bo DC jest troche podmęczony tymi przygotowaniami, najpierw bomby od rumbla potem cięzki gus, a bones sobie wypoczywał i łapał głód… ewidentnie wszystko robione na korzyśc jonesa by zwiększac jego szanse, a tak to powinni teraz zrobic eliminator rumble- bones, a cormier niech troche odsapnie… tylko co dance po cormieru który nie chce isć wage wyżej, a bones chce i oto cała filozofia

  3. Argument z alexem nietrafiony akurat wg wielu jones z nim przegral moze nawet wg wiekszosci. Obaj wraz z dc mieli ogromny problem z nim. Mma to dziwny sport ,nie takie upsety wchodzily. Tutaj wygrana dc nie powibna byc jakims szokiem. Ta fenomenalnosc jonesa mocno spadnie o ile przejdzie wyzej. Taki hunt czy nelson zabiliby go 5 razy gdyby od nich wylapal choc polowe tego co z alexem. Stracilby tez przewage sily a ona jest bardzo wazna w klinczu , zapasach. Byle sie mocno nie rozbudowal bym mogl nadal nazywac go kosciejem haha. Dc musi sie wspiac na wyzyny i ustalic plan a,b i c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *