Dana White na temat trzeciej walki Nate’a Diaza z Conorem McGregorem oraz pojedynku z Tyronem Woodley’em

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Bardzo szybko po tym, jak Nate Diaz ogłosił na Instagramie, że zamierza wrócić do rywalizacji i czeka aż ktoś rzuci mu wyzwanie, prezydent UFC Dana White miał skontaktować się z Diazem.

W rozmowie z TMZ Sports, Dana Whie powiedział, że natychmiast zamierza zadzwonić do Nate’a, aby obgadać z nim kwestię kolejnej walki.

„Powiem ci coś, zadzwonię do niego dzisiaj i złożę mu ofertę. Dam dzisiaj Nate’owi Diazowi propozycję walki.”

Kiedy White został zapytany o to, jaka to będzie oferta i kogo zamierza zestawić Diazowi, White powiedział, że jeszcze tego nie wie i musi spojrzeć na ranking.

„Nie wiem, muszę spojrzeć na ranking i zobaczyć, gdzie są poszczególni zawodnicy. Przedstawię jednak dzisiaj Nate’owi Diazowi ofertę walki.”

Dziennikarze TMZ Sports zapytali szefa UFC o potencjalną walkę z mistrzem wagi półśredniej Tyronem Woodley’em, który chce zmierzyć się z Diazem.

„Rzeczywistość jest taka, że są zawodnicy jak Rafael dos Anjos i inni w kolejce, którzy czekają na tę walkę. Jest wielu gości, którzy zasługują na tę walkę bardziej od Nate’a i dostaną ją.”

White został też zapytany o trzecią walkę z Conorem McGregorem, która wciąż jest bardzo pożądaną walką przez wielu fanów MMA.

„Myślę, że ludzie woleliby, aby Conor wrócił i walczył z Tonym Fergusonem lub Khabibem Nurmagomedovem – ktokolwiek wygra ich walkę. Walka z Natem Diazem nigdzie się nie wybiera. Możemy to zrobić w każdej chwili.”

One thought on “Dana White na temat trzeciej walki Nate’a Diaza z Conorem McGregorem oraz pojedynku z Tyronem Woodley’em

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *