Dan Hardy wyleci z UFC?

(mmamania.com)

Nie wiadomo – dlatego że prezes UFC Dana White bije się z myślami, ponieważ zdążył polubić Dana Hardy’ego podczas jego występów u promotora. White zapytany, czy „The Outlaw” zostanie zwolniony z UFC, powiedział:

„Niekoniecznie. Pożyjemy, zobaczymy. Uwielbiam tego dzieciaka.”

No cóż, wygląda na to, że są równi i równiejsi – bo przecież w myśl zasad White’a, powinien wylecieć, ponieważ porażka z Anthony Johnsonem na UFC Fight Night 24 była jego trzecią z rzędu. Zwolnienie z UFC było by dla Brytyjczyka wielką degradacją, bo przecież jeszcze rok temu był on głównym pretendentem do tytułu mistrzowskiego i walczył o niego z GSP.

A oto co sam zainteresowany mówił zaraz po walce (na Twitterze):

„Jestem bardzo sfrustrowany. Nie mam usprawiedliwienia, czasem po prostu się nie wygrywa. Nienawidzę nudnych walk. Jestem rozczarowany i zły, ale fizycznie ok. Dziękuję wszystkim za wsparcie.”

Hardy po raz kolejny trafił na parterowca, a przecież o wiele lepiej czuje się w stójce. Uważacie, że powinien dostać jeszcze jedną szansę w octagonie?

9 thoughts on “Dan Hardy wyleci z UFC?

  1. tutaj też się liczy charakter i korba w bani 🙂 Bisping z Hardym w tym to czołówka 🙂 publika to kocha, dzięki temu kto wie, Hardy dostanie ostatnią szansę ;P Stevenson jak sie nie mylę jeszcze nie wyleciał z UFC a ma 3 porażki :)) (też troszkę wariat i lubiany przez fanów) :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *