Damian Grabowski vs Anthony Hamilton na UFC 201

Grabowski vs Hamilton

Jak podaje serwis Sport.pl, Damian Grabowski wraca do Oktagonu i 30 lipca w Atlancie zmierzy się z Anthonym Hamiltonem na gali UFC 201.

Były mistrz wagi ciężkiej organizacji M-1 Global Damian Grabowski (20-3) wróci do Oktagonu po porażce w debiucie w UFC z Derrickiem Lewisem na gali UFC Fight Night 82. Pojedynek z Lewisem zakończył się szybko bo już w pierwszej rundzie po serii ciosów.

Anthony Hamilton (14-5) ma za sobą pięć walk w organizacji UFC, które przeplatały się trzema porażkami i dwoma zwycięstwami. Hamilton znany jest polskim fanom z pojedynku z Danielem Omielańczukiem na gali UFC Fight Night 64 w Krakowie. Zwycięzcą tamtej walki był Hamilton, który pokonał Daniela przez jednogłośną decyzję. W swojej ostatniej walce Anthony przegrał jednogłośnie na punkty z Shamilem Abdurakhimovem na UFC Fight Night 83.

Wiedząc jak Hamilton walczy i jakie problemy sprawił Danielowi Omielańczukowi, można się spodziewać, że walka dla Grabowskiego nie będzie łatwa. Przegrany tego pojedynku może najprawdopodobniej opuścić szeregi UFC.

Poniżej aktualna karta walk UFC 201

Walka o tytuł wagi półśredniej
Robbie Lawler (c) vs. Tyron Woodley

Walka o tytuł wagi muszej
Demetrious Johnson (c) vs. Wilson Reis

Cláudio Silva vs. Siyar Bahadurzada
César Arzamendia vs. Damien Brown
Michael Graves vs. Bojan Veličković
Francisco Rivera vs. Érik Pérez
Damian Grabowski vs. Anthony Hamilton

6 thoughts on “Damian Grabowski vs Anthony Hamilton na UFC 201

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *