Damian Grabowski przegrywa na gali UFC 201!

mmafighting.com
mmafighting.com

Kolejna porażka zawodnika z Opola w UFC.

Damian Grabowski (20-4) przegrał swój drugi pojedynek z rzędu w UFC i jest w bardzo trudnej sytuacji odnośnie pozostania w organizacji. Anthony Hamilton (15-5) już po 14 sekundach znokautował polskiego zawodnika mocnym ciosami na głowę. W pierwszej walce w amerykańskiej organizacji Grabowski również przegrał przez nokaut, jego pogromcą okazał się Derrick Lewis (16-4). Miejmy nadzieję, że właściciele organizacji UFC dają jeszcze jedną szansę Damianowi.

10 thoughts on “Damian Grabowski przegrywa na gali UFC 201!

  1. Na mmajunkie nazwali naszego Damiana Damien;) Nic chłopakiem powycieraja matę w jeszcze jednej ostatniej walce w Ufc i wróci na tarczy do Opola 😉 A miał być na takim gazie, już drugi raz szybko gwałcony przez czarnego. Damien chce dłuższa grę wstępna a oni od razu przechodzą do rzeczy 😉

  2. Oj Damian znowu oglądałem wywiad przed tą galą z Tobą i mówiłes że jest lepiej i ogólnie dużo trenujesz widzisz postępy szybkość a tutaj szybka akcja i po walce. Może nie powinienem oglądać wywiadów przed Twoimi walkami może przynosi to pecha ?

  3. Ja „młody” amator rocznik 81r na treningach czy siłowni daje z siebie 100% i robię to tylko dla siebie. Dlatego nie rozumiem takich gości trenują, robią to co kochają, jeszcze płacą im za to ogromne pieniądze a oni nie potrafią tego docenić.

  4. Damian daj znac to przyjade do ciebie to potrenujemy razem. Waze 120 kg a dynamike mam nie gorsza niz Lesnar. Pokaze ci pare cwiczen w tym na mocna poprawe kondycji i sily a przede wszystkim sily uderzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *