Czy Hendo odrzucił rewanż z Shogunem?

Dana White, szef UFC, twierdzi, że Dan Henderson odrzucił 3 propozycje walk. Sam Hendo mówi, że odrzucił tylko jedną.

Chodzi o walkę z Antonio Rogerio Nogueira na UFC on Fuel 2. Hendo stwierdził, że o walce dowiedział się za późno i nie miał wystarczająco dużo czasu, żeby się do niej przygotować.

Później rzekomo miał jeszcze odmówić walki z Lyoto Machida, a ostatnio  – rewanżu z Shogunem Rua. White uparcie twierdzi, że walki chce on, fani i sam Rua, ale nie zgadza się na nią Hendo:

„Tak, chciałem zorganizować walkę Dan Henderson vs. Shogun II, ale Henderson jej nie chce.  Henderson chce walczyć ze zwycięzcą Jon „Bones” Jones vs. Rashad Evans albo  Andersonem Silva. Chce Silvy, jeśli Spider wygra – powiedział, że wtedy zbije wagę do średniej.”

Odpowiedź Hendo:

Skoro Dana tak mówi, to musi być prawda. LOL!

Henderson od jakiegoś czasu mówi, że nie jest zainteresowany walkami w Octagonie innymi niż o tytuł mistrzowski, obojętnie czy wagi średniej, czy półciężkiej. Możliwe, że nie będzie musiał czekać długo. Już 21 kwietnia poznamy nazwisko mistrza wagi półciężkiej (na UFC 145 zawalczą Jon Jones i Rashad Evans). Jeśli będzie to Bones, to walki z Hendo możemy się spodziewać w wakacje.

Sprawa się skomplikuje, jeśli któryś z pożądanych przez Hendo zwycięzców dozna kontuzji wykluczającej go z walki na bliżej nieokreślone „długo”.

(mmamania.com)

7 thoughts on “Czy Hendo odrzucił rewanż z Shogunem?

  1. ale niech zawlaczy wtedy z Jonesem,a potem niech zbiję,ale prawdę powiedziawszy hendo lepiej bym widział w lhw,bo jak Jones go podda albo wypunktuje,a potem załatwi Szweda,pójdzie do ciężkiej.Więc Hendo mógłby byc mistrzem LHW UFC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *