Cris Cyborg: Nie istnieje opcja walki w kategorii koguciej

Getty Images
Getty Images

Brazylijka nie chce schodzić do niższej wagi.

Już od wielu miesięcy toczy się dyskusja na temat potencjalnego zestawienia Cris Justino (17-1 1 NC, 2-0 w UFC) do walki z Rondą Rousey (12-1, 6-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) i nieodzowną częścią tego tematu są rozmowy o wadze, w limicie której do tego pojedynku miałoby dojść.

Cyborg zapewnia, że nadal jest zainteresowana walką z byłą mistrzynią wagi koguciej, ale nie w limicie 135 funtów.

Nie istnieje opcja walki w kategorii koguciej. Pasy są dla fanów a ja już mam dwa w domu. Nie potrzebuję ich więcej by czuć sukces z tego co już osiągnęłam.

Fani określają legendę zawodnika. Kiedy skończę mam nadzieję, że będą mieć szacunek do moich walk w klatce i do tego, że zawsze starałam się pomóc tworzyć okazje do wzrostu kobiecego MMA jako całości.

Cris ma za sobą dwa zwycięstwa w największej organizacji MMA na świecie, w debiucie Cyborg szybko odprawiła Leslie Smith a następnie znokautowała także Linę Lansberg.

One thought on “Cris Cyborg: Nie istnieje opcja walki w kategorii koguciej

  1. Boi sie zjechac na wadze, jak bisping czolowki sredniej. Wiadomo, ze bez sily juz nie bedzie taka super. W swojej wadze za bardxo nie ma konkurencji, bo zbyt wiele babek w niej nie walczy, a te co walcza, to prezentuja poziom manekinow. I jeszcze chce dla siebie dywizje….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *