Cris Cyborg ma informacje z obozu Holly Holm, ale nie będzie ich wykorzystywała

MMAFighting.com

Brazylijka przed pierwszą obroną mistrzowskiego pasa.

Po wielu miesiącach spekulacji w końcu udało się doprowadzić do zestawienia walki Cris Cyborg (18-1 1 NC, 3-0 w UFC) z Holly Holm (11-3, 4-3 w UFC). Do konfrontacji kobiet dojdzie podczas gali UFC 219 a jej stawką będzie mistrzowski pas dywizji piórkowej.

Na nieco ponad 3 tygodnie przed walką Brazylijka – najprawdopodobniej z zamiarem namieszania w głowie rywalce – powiedziała, że ma informacje prosto z obozu treningowego Holm, ale szybko uspokoiła, że nie ma zamiaru ich wykorzystywać.

Wierzcie lub nie, ale miałam kilku Brazylijczyków, którzy trenowali w Nowym Meksyku i podzielili się ze mną informacjami na temat jej treningu.

Doceniam to, że oni chcą żebym ja odnosiła sukcesy i kontynuowała reprezentowanie Brazylii jako mistrz. Tak naprawdę to, co mówili nie miało wpływu na mój trening. Na koniec dnia nie interesuje mnie to, co ona robi dla pewności siebie, zapasów lub boksu, mój zespół przygotowuje mnie na najlepszą wersję Holly Holm.

Holly jest niepowtarzalną zawodniczką. Ona ma za sobą wiele rund w boksie i MMA, jej kariera jest dłuższa niż moja. Mój zespół był w stanie obejrzeć wiele nagrań jej walk i zaprosili specyficznych zawodników, którzy imitowali to jak uderza i jakich kombinacji używa.

Gala UFC 219 odbędzie się 30 grudnia w Las Vegas, podczas eventu dojdzie m.in. do walki Khabiba Nurmagomedova z Edsonem Barbozą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *