Cris „Cyborg” Justino zgodziła się na walkę z Amandą Nunes

Mike Roach & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrzyni wagi piórkowej UFC Cris „Cyborg” Justino zmieniła zdanie w kwestii jej kolejnej walki z mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes, chociaż wcześniej odrzucała tę ofertę.

Początkowo Cyborg nie chciała mierzyć się ze swoją rodaczką, a następnie odmówiła walki, ponieważ Amanda Nunes nie ma w ostatnim czasie zwycięstw w dywizji piórkowej, a Justino chciała zmierzyć się teraz z rywalką, która walczy w jej wadze i stoczyła w ostatnim czasie jakieś walki.

Cyborg spędziła ostatnie trzy tygodnie na kampanii mającej na celu skłonić UFC, aby organizacja w końcu zaczęła budować jej dywizję, podpisując więcej kontraktów z zawodniczkami w wadze piórkowej. Obecnie Cris Justino jest jedyną zawodniczką w kategorii 145 funtów, a oficjalny ranking UFC dla tej wagi praktycznie nie istnieje.

„Zgodziłam się walczyć z Amandą Nunes 7 lipca w Las Vegas na gali UFC 226  podczas International Fight Week. Teraz czekam, aż mój menadżer rozpocznie współpracę z UFC w związku z umową na walkę, abyśmy mogli zorganizować super walkę Cyborg vs Nunes oficjalnie. #CyborgNation my kontra oni!”

Tymczasem dziewczyna Amandy Nunes, zawodniczka wagi słomkowej UFC Nina Ansaroff zaprzecza tym rewelacjom przedstawionym przez Justino mówiąc, że to fake news i że wiedziałaby o tym od Nunes. Tymczasem Cris Cyborg stwierdziła, że potrafi czytać i zna dobrze angielski przedstawiając wypowiedzi Amandy Nunes, która wyraziła chęć walki.

Jak się okazuje podczas International Fight Week miałaby się odbyć również inna bardzo interesująca walka między dwoma mistrzami. Mistrz wagi muszej Demetrious Johnson zaproponował tę samą datę na walkę z mistrzem wagi koguciej T.J’em Dillashaw.

2 thoughts on “Cris „Cyborg” Justino zgodziła się na walkę z Amandą Nunes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *