Cris Cyborg jest gotowa przyjąć walkę z Cat Zingano, jeśli tylko dostanie ofertę

Cris Cyborg Instagram

Mistrzyni wagi piórkowej Bellatora Cris Cyborg mówi, że jest gotowa walczyć z Cat Zingano, jeśli Scott Coker ją o to poprosi.

Po tym, jak w swoich dwóch pierwszych walkach w Bellatorze odniosła dominujące zwycięstwa nad Julią Budd i Arlene Blencowe, coraz trudniej jest znaleźć przeciwniczki dla Cyborga. Ale jedną z nich może być Zingano. Zarówno Cyborg, jak i Zingano były kiedyś topowymi zawodniczkami w UFC, a teraz obydwie są na reprezentantkami Bellatora w kategorii 145 funtów. Wydaje się naturalne, że ta walka może się odbyć w klatce Bellatora i możliwe, że zobaczymy ją w 2021 roku.

Rozmawiając z Jamesem Lynchem w „The Catch Up” Podcast, Cris Cyborg powiedziała, że jest zainteresowana walką z Cat Zingano. Stwierdziła, że to ostatecznie zależy od Scotta Cokera, ale Brazylijka potwierdziła, że zaakceptuje walkę z Zingano, jeśli Bellator zaproponuje jej ten pojedynek.

„Znasz Cat Zingano, zaczęła walczyć w 145 funtach i stoczyła kilka walk. To dziewczyna, która pokonała Amandę Nunes, chyba ostatnia dziewczyna, która pokonała Amandę Nunes. Pokonała Mieshę Tate. Ona ma wielkie nazwisko, wielkie nazwisko. Na pewno jeśli Scott Coker powie: „Cris, następna będzie dla ciebie Cat Zingano”, muszę tylko zacząć pracować i trenować, aby przygotować się i z ekscytacją czekać na tę walkę.”

Cat Zingano zadebiutowała we wrześniu w Bellatorze i pokonała Gabby Holloway przez jednogłośną decyzję w walce w wadze catchweight 150 funtów. Przedtem przegrała przez TKO (kontuzja oka) z Megan Anderson w UFC, na tej samej karcie, na której Cris Cyborg została pokonana przez Amandę Nunes na UFC 232 w grudniu 2018 roku. Nieco ponad dwa lata później, wygląda na to, że Cyborg i Zingano mogą skrzyżować swoje rękawice w klatce Bellatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *