Couture vs …. Anderson Silva?

 Randy

W wywiadzie udzielonym dla The Lavar Arrington Show with Chad Dukes, programie radiowym poświęconym MMA jego prowadzący zapytał byłego mistrza UFC o możliwość zrzucenia wagi by móc walczyć z Andersonem Silvą.

Randy Couture: „Żartujesz? Myślę, że on jest jednym z najlepszych fajterów na świecie. Z takimi gośćmi chcę walczyć. To mogłaby być interesująca walka.

Wydaje mi się, że ktoś z pochodzący z zapasów jak go dostanie w swoje ręce, sklinczuje i przydusi, może być tym odpowiednim i dać mu solidna lekcję.

Chad Dukes: ANderson powiedział, że chce walczyć w kategorii do 205 funtów, ale nie chce walczyć z Machidą. Czy to znaczy, że pomyślano o tobie? Czy było to dyskutowane z Daną i jego ludźmi?

Randy: Nie, nikt mi jeszcze o tym nie mówił. Ten pomysł krąży tu i tam, ale nikt z ważnych osób w Zuffa się do mnie z tym nie zgłosił.

To są oczywiście spekulacje. Randy ma zbliżającą się walkę z Minotauro, po której kończy mu się kontrakt z UFC. Żeby go odnowić musi wygrać  i zdobyć możliwość rewanżu z Lesnarem.Jako alternatywa jest możliwe zbicie wagi przez Coutura. Oczywiście nie ma on większych szans na tytuł w wadze lekko ciężkiej, ale ma nazwisko i jest jedną z niewielu osób w UFC mogących bić kolejne rekordy sprzedażny PPV. A to Dana lubi najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *