Conor McGregor trenuje parter przed walką z Eddie Alvarezem i ma jedno życzenie

fightstate.com/
fightstate.com

Jeśli Conor McGregor chce zostać pierwszym w historii UFC mistrzem dwóch dywizji jednocześnie, to musi brać na poważnie przygotowania do walki z Eddie Alvarezem.

Wygląda na to, że McGregor traktuje poważnie nadchodzący pojedynek i szlifuje umiejętności grapplingowe oraz co ważne próby obalenia. Mistrz wagi piórkowej zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że Eddie Alvarez jest dobry nie tylko w boksie, ale także ma mocne zapasy, więc dobra obrona przed sprowadzeniem będzie równie ważna. Czy ground-and-pound w wykonaniu Conora zagrozi Alvarezowi tego nie wiemy, ale schodzenie do parteru z Eddiem nie będzie chyba najlepszym wyjściem podobnie jak to było z Natem Diazem w ich pierwszej walce.

I’m going to put this victory in the history books and the bank

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Zwycięstwo Conora McGregora z Eddie Alvarezem zapisze go w historii UFC jako pierwszego, podwójnego mistrza w dwóch dywizjach. Dana White zapowiedział jednak, że w przypadku zwycięstwa, Irlandczyk będzie musiał zdecydować w jakiej kategorii będzie chciał dalej kontynuować karierę i jeden pas będzie musiał zwakować.

W rozmowie ze Sports Illustrated, Conor McGregor powiedział jakie jest jego jedno życzenie kiedy zostanie mistrzem dwóch dywizji.

„Pozwólcie mi najpierw obejrzeć zdjęcia w magazynie na których trzymam pasy na jednym i drugim ramieniu. Pozwólcie mi przejść po Oktagonie z podniesionymi dwoma pasami mistrzowskimi, czego nigdy nikt nie dokonał zanim podejmiecie decyzję o pozbawieniu mnie jednego z nich. Pozwólcie mi na te pieprzone rzeczy, pozwólcie mi to zrobić.

Zawsze słucham o ruchach dobrych biznesowo i zawsze dokonuje odpowiednie działania. Pozwólcie mi to zrobić i żebym mógł popatrzeć na te zdjęcia z dwoma pasami i napawać się tym przez pół dnia.”

McGregor ma swoją wizję tworzenia historii i mówi, że po prostu chce wygrzać się w blasku tej chwili, która zapamięta na zawsze.

„Dajcie mi spojrzeć na te historyczne obrazy, które pojawią się tej nocy, ja i te dwa pasy. To jest to, czym każdy powinien się ekscytować, to jest historia.

Nie próbujcie zabierać mi tego historycznego momentu zanim go doświadczę.”

19 thoughts on “Conor McGregor trenuje parter przed walką z Eddie Alvarezem i ma jedno życzenie

  1. Nikt się nikogo nie boi . Boją się byc może stracić w oczach fanów ewentualną porażka a nie sqmego przeciwnika.
    Maciej widzę twoje zaslepienie nie daje się poskromic. On ttego nie wygra . Goście z lekkiej nie mogą skończyć w żaden sposób edka. On jest twardy, skończył ciosami Rda. Rudy miał.majority z diazem i upokorzenie przed czasem. Rudy jestndosc widowiskowy ale nie przesadzwjmy

  2. Głupotą jest stwierdzenie że RDA się bał Conora,gość który walczył z Khabibem ,Pettisem ,Hendersonem,Kowboyem czy Diazem miałby się bać kolejnej dużej walki? Głupie myślenie.Zresztą po co miałby się celowo pozbawiać olbrzymiej wypłaty jaką by dostał za tę walkę.

  3. Maciej po walce ti ją będę pisał heheszki kiedy konorem będzie spanikowanym zapasnikiem. Może nie tyle spanikowanym co nieporadnym. Mogę ci dać te 5dych jeśli rudy wygra. Jednak to będziesz musiał da je mi. Tylko niezależnie od wyniku jak dokonamy transakcji ?

  4. Mogę wysłać przekazem pocztowym jak wolisz. Tylko chce mieć czarno na białym, że się zakładasz. Żeby potem nie było. Mnie stać na taką przyjemność jak ten zakład. Czyli co? O 50 złotych. Conor wygrywa wysyłasz mi przekazem 50, wygra Alvarez ja wysyłam Tobie. Zakład stoi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *