Conor McGregor przepowiedział szybkie skończenie walki z Dustinem Poirierem na UFC 257

Conor McGregor Instagram

„Mystic Mac” powrócił i przepowiada swoje szybkie zwycięstwo w walce wieczoru gali UFC 257 w której zmierzy się w pojedynku rewanżowym z Dustinem Poirierem.

Przed swoim rewanżem z Dustinem Poirierem (26-6 MMA, 18-5) w wadze lekkiej, Conor McGregor (22-4 MMA, 10-2 UFC) przedstawił swoje przewidywanie, co do przebiegu i wyniku pojedynku.

Po wygraniu pierwszego pojedynku w mniej niż dwie minuty na UFC 178 we wrześniu 2014 roku, McGregor spodziewa się jeszcze szybszego zakończenia drugiego starcia z „Diamentem”.

„Lubię Dustina. Uważam, że jest dobrym zawodnikiem. Jest nawet wspaniałym zawodnikiem. Ale wciąż jest poziom niżej ode mnie. Znokautuję Dustina w ciągu 60 sekund.”

McGregor jest znany z dokładnego przewidywania rezultatów niektórych swoich walk. Nie zawsze wszystko szło zgodnie z jego planem, ale często okazuje się, że robi w Oktagonie to, co wcześniej zapowiedział.

Za niecałe dwa tygodnie świat MMA dowie się, czy udało mu się spełnić swoją przepowiednię, gdy wejdzie do klatki z Poirierem na UFC 257, która odbędzie się 23 stycznia w Etihad Arena w Abu Zabi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *