Conor McGregor: Oni modlą się o to bym nie wrócił

sherdog.com
sherdog.com

Notorious o możliwym powrocie do kategorii piórkowej.

W grudniu zeszłego roku Conor McGregor (19-3, 7-1 w UFC) zdobył pas wagi piórkowej, ale póki co nawet nie zanosi się na to by Irlandczyk chciał go bronić. 28-latek jednak zapewnia, że wróci do dywizji -66kg.

Oni modlą się o to bym nie wrócił. Powiedz mi kiedy przekroczyłem limit wagowy. Ja nawet zrobiłem mistrzowską wagę gdy nie musiałem tego robić, kiedy stawką walki nie było mistrzostwo.

Jestem mistrzem świata – oczywiście będę bronił pasa w pewnym czasie w przyszłości, ale zobaczymy co się stanie po tej walce.

McGregor podczas sobotniej gali UFC 202 po raz kolejny zawalczy z Natem Diazem (19-10, 14-8 w UFC, #4 w rankingu UFC) w limicie wagi półśredniej. Zdaniem Conora, walka Jose Aldo (26-2, 8-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) z Frankie Edgarem (20-5-1, 14-5-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) pokazała jak bardzo on wyprzedza całą kategorię piórkową.

Pokonałem wszystkich w dywizji. Gdyby Frankie wygrał ostatnią walkę, po wszystkim co on i ludzie z jego teamu mówili, powinno być napisane na kamieniu, że zamierzam wrócić do kategorii piórkowej by uciszyć tego gościa. Ale on nie mógł zrobić czegokolwiek w walce z gościem, którego znokautowałem jednym ciosem. Tak, więc muszę zobaczyć co się stanie po tej walce.

Jestem mistrzem wagi piórkowej. Gość, którego znokautowałem w 13 sekund jest posiadaczem tymczasowego pasa. Co Ci to mówi? Jestem daleko przed dywizją piórkową.

3 thoughts on “Conor McGregor: Oni modlą się o to bym nie wrócił

  1. Ten cały McGregor to musi mieć straszne kompleksy, że non-stop tak gada albo tak się obnosi z tym swoim bogactwem-buractwem. On pewne nawet poduszkę ma ze swoją podobizną, a nad łóżkiem plakat. Jeszcze kilka dni i może w końcu się zamknie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *