Co słychać w Internecie? Czyli medialne podsumowanie tygodnia

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Najciekawsze twitty i filmy z ostatnich dni.

Dzisiaj startujemy z nowym – miejmy nadzieję – cyklem, będącym miejscem, w którym będziemy zbierać najciekawsze filmy, twitty i inne materiały ostatnich dni.

Ostatni weekend należał do organizacji UFC, która zorganizowała konferencję GO BIG i galę UFC 191. Podczas konferencji z udziałem najpopularniejszym zawodników organizacji Conor McGregor – jak można było się spodziewać – nie szczędził słów i werbalnie atakował wielu zawodników ale najwięcej uwagi poświęcił swojemu najbliższemu rywalowi, Jose Aldo.

 

O komentarz na temat tarć między zawodnikami pokusił się również nie stroniący od słownych zaczepek Nate Diaz.

Dzień po konferencji odbyła się gala UFC 191, na której Demetrious Johnson po raz kolejny obronił mistrzowski tytuł po raz drugi wygrywając bój z Johnem Dodsonem. Po gali głos ponownie zabrał McGregor, który tym razem za pośrednictwem twittera skierował miłe słowa w kierunku mistrza wagi muszej.  


Z kolei organizacja UFC opublikowała krótki materiał przedstawiający bohaterów ostatniej gali tuż po swoich walkach.

W poniedziałek 7 września wielu wróciło do swoich codziennych zajęć, wrócił też Joseph Duffy, który na treningu został promowany na purpurowy pas brazylijskiego jiu-jitsu.


Przed wizytą na konferencji GO BIG Donald Cerrone odwiedził klub Syndicate MMA, gdzie mógł posparować m.in. z Mikem Pylem.

Podsumowując ubiegły tydzień nie możemy też zapomnieć nadchodzącej, ostatniej walce Floyda Mayweathera, już dzisiaj Money zmierzy się z Andre Berto. Przed sobotnim wieczorem warto obejrzeć materiał All Access przygotowany przez telewizję Showtime.       

Melvin Guillard jest już po operacji ręki, której musiał się poddać po walce z Brandonem Girtzem. Na instagramie możemy podziwiać zdjęcia jego dłoni.

My money maker is back doesn’t look like much now but the doctor just notified me that my baby is back.$$$$ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Melvin Guillard (@melvinguillard)

A Inside look at how bad it really was while fighting on to finish the fight August 28th. Man I can’t wait to return to work.$$$

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Melvin Guillard (@melvinguillard)

Kilka dni temu ukazał się też kolejny odcinek vlogu z tajlandzkiego Phuket Top Team, w siódmym epizodzie drugiego sezonu możemy zobaczyć dwóch młodych zawodników Muay Thai przygotowującym się do swoich walk a także Marata Grigoriana trenującego przed K-1 World GP 2015.

 

Na koniec najnowsze materiały od Jasona Scully’ego i gymu Tristara, w których możemy usłyszeć o defensywie, dźwigniach na nogi oraz wejściach za plecy z półgardy.

 

Dajcie znać czy taka forma publikacji Wam się podoba, mile widziane wszelkie uwagi i sugestie.

6 thoughts on “Co słychać w Internecie? Czyli medialne podsumowanie tygodnia

  1. Bardzo fajny cykl. Ja tam nie przeglądam tak namiętnie jak niektórzy portali społecznościowych, więc naprawdę będę bardzo zadowolony jeśli takie najciekawsze rzeczy z nich będę mógł tu obejrzeć w jednym miejscu. Super robota, tak trzymać! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *