Claudia Gadelha: Nigdy więcej ścinania 22, 33 funtów

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Brazylijka o swojej wadze i zbliżającej się walce.

Claudia Gadelha (13-1, 2-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) podczas finałowej gali 23 edycji TUF-a stanie przed szansą zdobycia mistrzostwa wagi słomkowej, jej rywalką będzie Joanna Jędrzejczyk (11-0, 5-0 w UFC). Brazylijka przed tą walką dokonała pewnych zmian w przygotowaniach.

Nigdy więcej nie będę ścinała tak dużej ilości wagi. Dowiedziałam się, że ścinając wagę pogarszam swoje występy w oktagonie tak, więc teraz jestem lżejsza. Nauczyłam się jak jeść lepiej tak, więc teraz jestem na diecie. Nie odpuszczam diety nawet na dzień, nawet w weekendy, ponieważ muszę ważyć około 126 funtów by ścinać od 13 do 15 funtów przed walką. Nigdy więcej ścinania 22, 33 funtów.

Myślę, że to trudne dla mężczyzn a jeszcze trudniejsze dla kobiet. Jest to złe dla Twojego występu tak, więc jestem na diecie i to nie będzie problemem w przyszłości.

Po przegranej z Polką Gadelha na UFC 190 pokonała Jessicę Aguilar, teraz czuje się bardziej doświadczoną zawodniczką.

Zawsze czułam się zawodniczką MMA, nie czuje się zawodniczką jiu-jitsu walczącą w MMA, ale myślę, że teraz jestem bardziej doświadczona. Stałam się bardziej doświadczona, bardziej skoncentrowana na byciu zawodniczką MMA, bardziej wszechstronną zawodniczką. Starałam się poprawić moją stójkę trenując więcej boksu i kickboxingu i z pewnością to zrobi różnicę w tej walce.

Pojedynek Claudii z Jędrzejczyk będzie walką wieczoru gali TUF 23: Finale, która odbędzie się 8 lipca w Las Vegas. Pierwszy bój – na UFC on FOX 13 – zakończył się zwycięstwem Joanny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *