Chris Weidman wyzywa Michaela Bispinga do walki na UFC 205

mmamania.com
mmamania.com

Były mistrz wagi średniej UFC, Chris Weidman przeszedł udaną operację szyi i już koncentruje się na powrocie do Oktagonu.

Nie dziwi fakt, że pierwsze myśli Weidmana kierują się w stronę tytułu mistrza wagi średniej i jego obecnego, nowego posiadacza Michaela Bispinga, który na UFC 199 odebrał go Luke’owi Rockholdowi. W minioną środę, Chris Weidman przeszedł udaną operację szyi i jeszcze tego samego dnia wrócił do domu. W ciągu sześciu tygodni powinien wznowić sparingi i jeśli nie pojawią się żadne komplikacje, to być może nic nie stanie na przeszkodzie, by zobaczyć Chrisa na gali UFC 205 w Nowym Jorku w listopadzie.

Na gali UFC 199, to właśnie Weidman miał zmierzyć się w rewanżu z Luke Rockholdem, ale z powodu kontuzji szyi, musiał wycofać się z walki i w jego miejsce wszedł Michael Bisping. Jak się okazuje, Weidmanowi nie zależy już na rewanżu z Rockholdem, a na walce o pas z Bispingiem.

Michael Bisping powiedział przed UFC 199, że po pokonaniu Rockholda, Weidman będzie pierwszym, który zawalczy o tytuł.

— Kiedy pokonam Rockholda, Weidman może walczyć pierwszy o pas i zamknę temu dupkowi gębę raz na zawsze.

Oto odpowiedź Chrisa Weidmana na wypowiedź Michaela Bispinga:

— Hej, (Michael Bisping), łatwo przyszło ci wypowiadanie mojego nazwiska przed walką ze mną, co? Teraz cię nie słyszę. Mam wszystko załatwione, bumie. Zobaczymy, spróbuj mnie uciszyć 12 listopada na największej scenie świata. Bajka się wkrótce skończy, uwierz mi.

7 thoughts on “Chris Weidman wyzywa Michaela Bispinga do walki na UFC 205

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *