Chris Weidman musiał niespodziewanie poddać się operacji kręgów szyjnych

agfight.band.uol.com.br

Były mistrz wagi średniej UFC Chris Weidman poddał się nieoczekiwanej operacji, która może opóźnić jego powrót do rywalizacji.

Chris Weidman (14-4) a za sobą porażkę w walce z Ronaldo Souzą na listopadowej gali UFC 230. Jacare pokonał Weidmana przez nokaut w trzeciej rundzie. Amerykanin miał nadzieję na powrót w dobrym stylu i z przytupem, ponieważ zmagał się z kilkoma urazami, które wymagały zabiegów chirurgicznych. Weidman miał kilka operacji na kciuku, a w 2016 roku przeszedł też operację przepuklin dysku.

Tym razem, dosyć niespodziewanie, były mistrz musiał poddać się operacji na kręgach szyjnych. Weidman umieścił na Instatories na Instagramie filmik z usuwania opatrunku po operacji wymiany kręgu szyjnego, ale nie zagłębiał się zbytnio w szczegóły:

„Przeszedłem wczoraj niespodziewaną operację szyi. Wkrótce podam więcej szczegółów, ale czuję się dobrze i wkrótce będę zdrowy.”

mmajunkie.com

Weidman był ostatnio widziany z kolegami z drużyny uczestniczącymi w gali UFC na ESPN+ 1 na Brooklynie w Nowym Jorku. Dla Weidmana oż się to okazać kolejną dłuższą przerwą zanim wróci do Oktagonu. All-American znajduje się w trudnej sytuacji, ponieważ na pięć ostatnich walk wygrał tylko jedną z Kelvinem Gastelumem. Porażki poniósł w pojedynkach z byłym mistrzem Luke Rockholdem, Yoelem Romero, Gegardem Mousasi i wspomnianym już Ronaldo Souza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *