Chael Sonnen: „Holly Holm nie jest dobra w uderzaniu”

holm pennington

Jakiś czas temu Chael Sonnen powiedział, że żaden z 17 bokserskich tytułów mistrzowskich Holly Holm nie ma wartości.

Teraz „American Gangster” idzie dalej, twierdząc że bokserka tak naprawdę nie umie uderzać. Ponadto, nie jest pewien, czy „The Preacher’s Daughter” może zadać więcej ciosów niż mistrzyni wagi koguciej UFC Ronda Rousey, kiedy panie spotkają się w walce na UFC 193:

„Jasne, ma jakieś umiejętności. Słyszy się o boksowaniu, ale ona nie jest wcale dobra w uderzaniu. Te tytuły mistrzowskie są nierzetelne. Nie jestem pewien, czy w walce z Rondą to Holly zada więcej ciosów. Na pewno jest słabszą grapplerką. Życzę jej wszystkiego najlepszego. To miła dziewczyna. Nigdy nie spotkałem Holly. Ma niesamowitą reputację. Ludzie ją kochają. Nie mówią tylko, że ona jest w porządku, ale mówią o tym, jak fajną jest koleżanką z teamu i człowiekiem. Żeby była jasność. Skoro idzie do walki, którą promotor nazywa walką o mistrzostwo świata i daje jej pas, to ma prawo napisać to w sportowym CV.”

Cóż, inne zdanie na temat swojej rywalki ma Ronda Rousey, która często mówi o Holm jako o najbardziej utytułowanej bokserce w MMA. „Rowdy” też ma jednak pojęcie o stójce, co już udowadniała nokautując swoje przeciwniczki. Czy jednak na tyle duże pojęcie, żeby zadać w walce więcej ciosów niż Holm?

2 thoughts on “Chael Sonnen: „Holly Holm nie jest dobra w uderzaniu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *