Były zawodnik UFC Paulo Thiago ogłosił podpisanie kontraktu z KSW

Były zawodnik UFC Paulo Thiago ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że związał się kontraktem z Federacją KSW.

Pochodzący z Brazylii 36-letni Paulo Thiago (18-9) napisał na swoim Instagramie, że od teraz będzie walczył dla KSW i że już wkrótce poznamy kiedy i z kim zmierzy się w debiucie w polskiej organizacji. Najprawdopodobniej zasili on dywizję średnią, ponieważ głównie w tej wadze walczy.

— Kontrakt podpisany. Przyjaciele, z przyjemnością informuję, że podpisałem kontrakt z jedną z największych organizacji MMA na świecie, KSW. Wkrótce ogłosimy moją kolejną walkę. Dalej, naprzód!

Thiago zadebiutował w UFC w lutym 2009 roku na gali UFC 95 i stoczył dla tej organizacji trzynaście walk. Niestety bilans tych walk jest ujemny, ponieważ wygrał tylko pięć pojedynków z takimi zawodnikami jak Josh Koscheck, Jacob Volkmann, Mike Swick, David Mitchell i Michel Prazers. Po trzech ostatnich porażkach z rzędu rozstał się z UFC i wrócił do Brazylii walcząc na lokalnych galach. Na cztery ostatnie walki jedną przegrał, a trzy kolejne wygrał poddając dwukrotnie swoich rywali.

Paulo Thiago to czarny pas w Brazylijskim Jiu Jitsu i Judo dlatego też nie dziwi to, że większość swoich walk kończył poddając swoich przeciwników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *