Brock wraca latem!!

 Brock Lesnar

Jak ogłosił dziś w stacji ESPN prezes UFC Dana White – Brock Lesnar stoczy swoja kolejna walkę latem!

Dana White pojawił się w telewizji razem z Brockiem, który potwierdził, że miał perforację układu pokarmowego i spędził 30 dni w szpitalu  tracąc przy tym ponad 20 kilogramów masy ciała. W nowym roku, Brock czuł się już dobrze, przybierał na masie i wracał do treningów, powtórzono badania i lekarze nie odnaleźli żadnych śladów wcześniejszych urazów. „Cud” jak to określił Lesnar – 'nie mogłem w to uwierzyć”.

Dana White podziękował  lekarzom za leczenie holistyczne, które uchroniło Brocka przed operacją, któa mogłaby go wykluczyć z dotychczasowej kariery. Potwierdził również walkę Shane’a Carwina z Frankiem Mirem o tytuł tymczasowy, której zwycięzca stoczy pojedynek z Brockiem Lesnarem tego lata.

12 thoughts on “Brock wraca latem!!

  1. Trzeba powiedzieć, że w całej tej historii największym pechowcem jest Shane Carwin, który miał walczyć z Brockiem o tytuł, a walczy z Mirem obecnie o prawo do walki z Brockiem. Jak przegra straci cały swój dorobek. A wszyscy i tak czekają na walkę Brocka z Minotauro.

  2. Zauważcie też, że cała nienawiść do Brocka związana z jego zachowaniem po walce na UFC 100 prysła jak bańka mydlana po tej ciężkiej chorobie.

    A Carwin faktycznie jest tu największym pechowcem jeśli wtopi z Mirem :/

  3. no tak white wie jak zarobic pieniadze znajac zycie bedzie 3 walka z mirem i nie zdziwie sie jak po tej walce mir bedzie mial pas i to on zacho\ruje i znowu wszyscy beda czekac na jego powrot do zdrowia i 4 pojedynek z lesnarem hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *