Brock Lesnar o Conorze McGregorze: Moje g*wno jest większe niż on

Ed Mulholland/Zuffa LLC
Ed Mulholland/Zuffa LLC

W ostatnim czasie Conor McGregor dość nieprzychylnie wypowiedział się o Brocku Lesnarze i zawodnikach WWE, ale teraz Lesnar odbił piłeczkę.

Na początku miesiąca Conor McGregor stwierdził, że zawodnicy WWE są ci**mi i nie jest w stanie szanować Brocka Lesnara za to, że oblał on testy antydopingowe podczas powrotu na UFC 200.

Już wtedy Brock Lesnar zareagowal na słowa McGregora, komentując jego wypowiedzi w mediach społecznościowych. Przed zbliżającą się walką McGregora z natem Diazem na UFC 202, Brock Lesnar jeszcze raz skomentował zachowanie Irlandczyka i jego wypowiedzi.

„Robię większe g*wno od tego dzieciaka. Daj spokój. Wiem, że wy dzieci gracie w gry video i żyjecie w fałszywym poczuciu rzeczywistości. Ja ważę 290 funtów (131,5 kg). Tamci goście ważą 145 funtów (67,5 kg) i jeśli on będzie miał szczęście, to zje swoje pieprzone śniadanie mistrzów. Jeśli Conor McGregor chce mi powiedzieć jakieś g*wno i przez to błysnąć swoim nazwiskiem bardziej niż teraz przez wymienienie mojego nazwiska, to mam dla niego dziesięć słów. Chodź tutaj, stań twarzą w twarz i powiedz mi to prosto w oczy. W przeciwnym razie zostaw mnie i WWE, ponieważ ja przyszedłem do twojej areny i skopałem kilka tyłków. Teraz jeśli Ty chcesz i jesteś tak ***** twardy, to przyjdź na naszą arenę i spróbuj skopać kilka tyłków.”

6 thoughts on “Brock Lesnar o Conorze McGregorze: Moje g*wno jest większe niż on

  1. Ja ważę 290 funtów (131,5 kg). Tamci goście ważą 145 funtów (67,5 kg), Brock to tempak jeżeli 145 funtów to 67,5kg to 290 funtów to 135kg , chyba , że to nie Brock przeliczał tylko jakiś inny wybitny matematyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *