Brock Lesnar na okładce UFC Undisputed 2010

 Wiemy już, jak będzie wyglądać okładka gry, której premiera spodziewana jest na 25 maja:

mmamania.com

18 thoughts on “Brock Lesnar na okładce UFC Undisputed 2010

 1. Pomyślmy hmmmmmmm Wiem:
  – jest mistrzem, a do tego Amerykaninem
  – Brock to o wiele bardziej znana marka (a tym samym o wiele większy lep na casuali) niż BJ, Anderson i GSP, o Lyoto nie wspominając.

 2. FightOrDie—-> Nic nie zrobil? Hmm, zostawie to bez komentarza…
  Pozatym jest bardziej rozpoznawalny w USA niz Anderson Silva, lub inni mistrzowie UFC. Pozatym dla zwyklych ludzi jest bardziej znany z udawanego wrestlingu. Moim zdaniem strzal w 10tke.

 3. szpasi nie wiem po co ten Twój dziwny ton zastosowałeś, ale jeśli jesteś konsolwcem to dowiedz się, że coś takiego jak pady do PC istnieje i nie widzę przeciwwskazań, żeby było dużo gorsze niż na konsolach.
  Pierdoły typu „jak wyobrażasz sobie grę na klawiaturze” zostaw sobie bo wnioskuję, że młody jeszcze jesteś i psp od mamy oby się nie zepsuło.
  Pozdrawiam cieplutko

 4. Neon już taki młody nie jestem. Braciszek mały ma PSP:)

  Zobacz, jakich postów jestem autorem i dopiero potem wkładaj mi słowa w usta, takie praktyki były na porządku dziennym gdy nas obu nie było na świecie.

  Ale zobacz sobie sam. Jaka jest ostatnia gra o sztukach walki na PC?? WWF z 2002 roku?? David Douliet Judo? Niesetty piece odeszły na rzecz konsoli nowej generacji i już nic nie poradzimy. Niestety THQ nie ułatwia nam życia i nie wypuści wersji na PC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *