Bobby Green kontuzjowany, Benson Henderson zastąpi go w walce z Jorge Masvidalem

Walka lekkich będzie co-main eventem gali.

Na gali UFC Fight Night 63 Bobby Green (23-6, 4-1 w UFC, #9 w rankingu UFC) miał podjąć walkę z Jorge Masvidalem (28-8, 5-1 w UFC, #13 w rankingu UFC). Do walki jednak nie dojdzie z powodu kontuzji Kinga. Jego miejsce w rozpisce zajmie Benson Henderson (21-5, 9-3 w UFC, #5 w rankingu UFC), który ostatnią walkę stoczył w niedzielę ulegając Donaldowi Cerrone na punkty. Wcześniej Amerykanin został znokautowany przez Rafaela dos Anjosa.

Green w ostatniej walce po raz pierwszy doznał porażki w oktagonie UFC. Bobby przegrał jednogłośną decyzją walkę z Edsonem Barbozą.

Z kolei Masvidal ma za sobą udany, 2014 rok. Jorge wygrał 3 walki pokonując kolejno: Pata Healy’ego, Darona Cruickshanka i Jamesa Krause.

Gala UFC Fight Night 64 odbędzie się 4 kwietnia w Wirginii. Walką wieczoru zaplanowano starcie w wadze piórkowej pomiędzy Ricardo Lamasem i Chadem Mendesem.

6 thoughts on “Bobby Green kontuzjowany, Benson Henderson zastąpi go w walce z Jorge Masvidalem

  1. Miedzy Hardym a benkiem jest roznica . Za Hardym wstawil sie sam Lorenzo powolujac sie na zadowolenie publiki z jego widowiskowych walk. Benek moze poplynac jak najbardziej po 3 porazce , bo zwyczajnie przejadly sie te jego zwalowane decyzjie

  2. Skoro nie wierzysz to odszukaj w necie . Zastanawiali sie co zrobic z Hardym po porazkach a sam Lorenzo powiedzial ,ze nie ma opcji by go zwolic ,bo ludzie go chca ogladac i daje fajne walki . Benson budzi niechec fanow przez waly na Edgarze i Thompsonie ( wiem , nie jego wina tylko sedziow ) jednak niesmak ciagle jest i nie jest szczegolnie lubiany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *