Benson Henderson czuje się mocno zmotywowany przed walką z Michaelem Chandlerem

Ed Mulholland/Getty Images
Ed Mulholland/Getty Images

Benson Henderson (24-6) będzie miał drugą szansę na zdobycie tytułu Bellatora w walce z Michaelem Chandlerem (15-3) na gali Bellator 165.

Jeśli Henderson wygra tę walkę, to dołączy do Eddiego Alvareza jako drugi zawodnik, który zdobył tytuły mistrzowskie w Bellatorze oraz UFC. Benson zawalczy o pas wagi lekkiej i będzie to jego trzecia walka w organizacji Scotta Cokera. Po nieudanym debiucie i porażce z Andreyem Koreshkovem w walce o pas wagi półśredniej, Henderson ponownie wrócił do wagi lekkiej wygrywając z Patricio Freire w eliminatorze do walki o pas.”

„Powiedziałbym, że w samej walce nie ma zbyt dużo motywacji, ale ja sam jestem bardzo mocno zmotywowany. Chcę wygrać wszystkie swoje walki. Nie potrzebuję żadnych dodatkowych bodźców. Chcę, aby moje ręce wznosiły się do góry przy każdej walce.”

Benson dodał również, że nie jest przywiązany do jednej kategorii wagowej i chce walczyć tam gdzie pojedynki będą bardziej interesujące.

„Nie chcę myśleć o sobie jako o zawodniku wagi lekkiej lub półśredniej, po prostu chcę walczyć tam gdzie będą ciekawsze pojedynki. Najpierw jednak muszą zająć się sobotnim biznesem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *