Bellator i Everlast razem

 

 (foto: mmajunkie.com)

Bellator FC ogłosił dzisiaj, że udało mu się sfinalizować umowę na dostawę sprzętu ze znaną marką, która specjalizuje się w sprzęcie bokserskim, Everlast. Firma będzie dostarczać organizacji rękawice, klatki i akcesoria treningowe.

Jest to ogromny krok, zarówno dla Bellatora jak i Everlasta. Bellator zyskał potężnego sponsora, a Everlast zyskało sporego popularyzatora swoich produktów w świecie MMA.

7 thoughts on “Bellator i Everlast razem

  1. dobry ruch, Bellator zaś może to uznać za drugi największy sukces po dealu tv, Everlast zaś daje mocny sygnał że otwiera się ostro na całkiem nowy rynek.
    Na rashguardy może chwilę poczekamy, ten produkt ma dużą konkurencję a Everlast będzie tu nowicjuszem, chociaż może z czasem się pojawią.
    Ja myślę, że w pierwszej kolejności Everlast postawi na to, z czego w bokserskim świecie słynie – rękawice, worki, ochraniacze itd. Ten sprzęt będzie najmocniej promować

  2. Nie zrobi tylko użyje już gotowego modelu który jest do tego dodam, że miał rękawice do MMA Everlasta jak i moi koledzy i okazało się syfem chociaż na 1 rzut oka wyglądają porządnie może polska produkcja liniowa była jakaś słaba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *