Bellator 138: rewanż Lashley vs Thompson 2 zapowiedziany

Bellator 138 Lashley vs Thompson 2

Długo oczekiwany rewanż między Bobbym Lashleyem i Jamesem Thompsonem został potwierdzony i odbędzie się w czerwcu na Bellator 138.

W chwili obecnej mamy zapowiedziane dwie wagi kategorii ciężkiej na tej gali. Wcześniej potwierdzono pojedynek między Kimbo Slice a Kenem Shamrockiem.

Niedawno Bobby Lashley (12-2) przedłużył kontrakt z Bellatoren na kolejne kilka walk, a jego pojedynek z Jamesem Thompsonem (20-14, 1 NC) miał odbyć się na gali Bellator 134 jednak z powodu kontuzji Lashleya do walki nie doszło.

Dla Lashleya, czerwcowa walka będzie rewanżem za ostatnią porażkę właśnie z Jamesem Thompsonem na gali Super Fight League3, która odbyła się w maju 2012 roku. Wówczas na punkty wygrał „The Colossus”. Od tamtej pory, „The Dominator” wygrał pięć z czego cztery przez poddanie i jedną przez decyzję. Dla Amerykanina będzie to trzecia walka w organizacji Bellator.

Na gali Bellator 138 zobaczymy także pojedynek w wadze lekkiej między Michaelem Chandlerem i Derekiem Camposem oraz walkę o pas mistrza wagi piórkowej, którego będzie bronił Patricio Freire przed Georgiem Karakhanyanem.

5 thoughts on “Bellator 138: rewanż Lashley vs Thompson 2 zapowiedziany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *