Batista nie zawalczy w Strikeforce

Była gwiazda WWE opowiada o tym dlaczego nie udało się dopiąć umowy z Strikeforce

„Negocjowaliśmy, ale UFC ich wykupiło i nigdy mi o tym nie powiedzieli. Więc sprawa umarła. Jestem rozczarowany, rozmawiałem z paroma innymi organizacjami, ale naprawdę moje serce było nastawione na Strikeforce i myślałem że mieliśmy umowę. Bardzo rozczarowany, umowa nie rozpadła się dopóki nie sprzedali się. Po prostu nie miałem żadnego pojęcia o tym wszystkim, nikt mi nic nie powiedział. Scott Coker nie wspomniał o niczym. Umowa leżała już na stole i staraliśmy się jeszcze tylko dopracować kilka rzeczy, a w następnej chwili dowiaduję się, że Strikeforce zostało wkupione. Jest jak jest.”

8 thoughts on “Batista nie zawalczy w Strikeforce

 1. To bardzo dobra wiadomość dla włodarzy KSW. Przechwycą Batiste
  i zrobią walkę tysiąclecia z Pudzianem, wtedy na pewno oglądalność przeskoczy 10 mln. O MMA w Polsce wie bardzo mało osób, ale o cyrku jakim jest WWE wie cały świat. Batista jest znany w Polsce prawie tak samo jak nasz „Dominejtor” więc Kawul i Lawenda… nie zwlekajcie tylko zróbcie walkę tysiąclecia. xD

 2. gsp:
  No i bardzo dobrze ja jestem przeciwnikiem zawodników WWE w MMA.

  Jak by Batista zawalczył i dostał,wiele amerykańskich grubasów zobaczyło by co to prawdziwa walka i że ich super gwiazdy WWE w prawdziwej walce nie mają szans.

 3. v:
  To bardzo dobra wiadomość dla włodarzy KSW. Przechwycą Batiste
  i zrobią walkę tysiąclecia z Pudzianem, wtedy na pewno oglądalność przeskoczy 10 mln. O MMA w Polsce wie bardzo mało osób, ale o cyrku jakim jest WWE wie cały świat. Batista jest znany w Polsce prawie tak samo jak nasz „Dominejtor” więc Kawul i Lawenda… nie zwlekajcie tylko zróbcie walkę tysiąclecia. xD

  noo to jest dobry pomysl kto wie moze walka pobila by ogldalnosc kimbo vs tomphson ns ellite xc 😀

 4. A jaki to problem zawalczyć dla innej organizacji? Bez sensu. Dlaczego SF i nic innego? Jak mu zależy na walkach to znajdzie organizację. Co to KSW…? Hmm… Nie wiem czy byłoby ich stać na honorarium. Ale oglądalność to by na pewno była!!

 5. matt: Jak by Batista zawalczył i dostał,wiele amerykańskich grubasów zobaczyło by co to prawdziwa walka i że ich super gwiazdy WWE w prawdziwej walce nie mają szans.

  Jakbyś się trochę orientował w tym co robią i jak trenują ich super gwiazdy to z pewnością byś wiedział że nie są na straconej pozycji. Większość wrestlerów, poza tym że są znakomitymi zapaśnikami trenują też MMA czy BJJ. W prawdziwej walce to z pewnością ty nie masz szans, a nie ich „super gwiazdy”

  v:
  O MMA w Polsce wie bardzo mało osób, ale o cyrku jakim jest WWE wie cały świat. Batista jest znany w Polsce prawie tak samo jak nasz „Dominejtor” więc Kawul i Lawenda… nie zwlekajcie tylko zróbcie walkę tysiąclecia. xD

  Cyrk to ty masz w domu. Jeśli nie wiesz na czym polega pro-wrestling to się nie wypowiadaj na jego temat. Za cyrk go przeważnie uważają ci którzy nie mają bladego pojęcia o co tam tak na prawdę chodzi, a w Polsce wynika to z zacofania naszych obywateli którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *