Badr Hari vs Ismael Londt na Akhmat Fight Show

Badr Hari vs Ismael Londt

Nazwisko Badra Hari zawsze wzbudza emocje i wszyscy jego fani czekają na kolejne wieści o kolejnym pojedynku tego kickboksera.

Tym razem doczekaliśmy się kolejnych wieści dotyczących następnego pojedynku Badra Hari. Mimo, że były pogłoski o kolejnej walce Holendra z marokańskimi korzeniami pojawiały się od pewnego czasu, to od niedzieli pojawiła się już oficjalna informacja.

Już 22 sierpnia Badr Hari zmierzy się z Ismaelem Londtem na gali Akhmat Fight Show w Groznym. Dlaczego właśnie ta gala i to miasto? Trzeba powiedzieć, że początkowo organizacja nazywała się Akhmat Show i jest związana z bojownikiem, politykiem i Szefem Republiki Czeczeńskiej – Ramzanem Kadyrowem, którego bliskim przyjacielem jest właśnie Badr Hari.

Kadyrow lubi sporty walki i lubi otaczać się bardzo znanymi zawodnikami z całego świata w tym także zawodnikami z UFC. W bardzo ciekawym tekście Patricka Wymana można przeczytać kilka ciekawostek na temat działania organizacji sportowych oraz wątpliwych metod stosowanych przez Ramzana Kadyrowa, który oskarżany jest o zbrodnie wojenne.

Badr Hari (105-12) ostatnią walkę stoczył w październiku zeszłego roku pokonując Arnolda Oborotova i była to jego czwarta wygrana po porażce z Zabitem Samedovem w maju 2013 roku. Oprócz walki z Londtem, Hari ma zaplanowaną jeszcze jedną walkę w tym roku, która ma się odbyć 27 listopada na gali GFC Fight Series 5 w Dubaju, a jego rywalem ma być Catalin Morosanu.

Ismael Londt (36-6-1) od porażek z Mirko Filipovicem i Benjaminem Adegbuyi w 2013 roku ma cztery zwycięstwa z rzędu z czego trzy zdobyte w tym roku. Londt jest pierwszym mistrzem wagi ciężkiej SUPERKOMBAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *