Ariel Helwani wyprowadzony z gali UFC 199

examiner.com
examiner.com

Dziennikarz musiał opuścić halę, w której rozgrywała się gala UFC 199.

Po utracie pracy w telewizji FOX, Ariela Helwaniego spotkała kolejna nieprzyjemność. Podczas gali UFC 199 dziennikarz został wyprowadzony z gali przez pracowników Zuffy. Dodatkowo Ariel otrzymał dożywotni zakaz pojawiania się na galach UFC, najprawdopodobniej jest to odwet za ujawnienie przez Helwaniego dwóch mocnych newsów przygotowanych przez UFC – rewanżowej walki Conora McGregora z Natem Diazem na UFC 202 oraz powrotu Brocka Lesnara na UFC 200.

Zostałem wyprowadzany z budynku pod eskortą pracowników Zuffy, odebrano akredytację. Nie widziałem Bispinga realizującego marzenie.

Moi długoletni koledzy @ekc i @allelbows również zostali ze mną wyprowadzeni. Przepraszam, tej nocy nie będzie podsumowania po gali.

Kocham ten sport i tę pracę z całego serca. Nie zrobiłem niczego nieetycznego. Poinformowałem o walkach. To wszystko. Oni powiedzieli, że mam dożywotni zakaz wstępu.

Moi koledzy z klubu i przyjaciele @ekc i @allelbows są najlepsi w tym co robią. Chciałbym aby nie musieli wychodzić ze mną, oni nic nie zrobili.

Mam nadzieję na inne rozstrzygnięcie gdy głowy ochłoną. Szczerze kocham każdego zawodnika i fana tego sportu. Pomogliście mi realizować marzenie. Dziękuję Wam.

6 thoughts on “Ariel Helwani wyprowadzony z gali UFC 199

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *