Antonio Silva o Joshu Barnett’cie: Nauczę go uprzejmości

Brazylijczyk poczuł się zlekceważony przed Warmastera.

Niedawno Antonio Silva (18-5 1 NC, 2-2 1 NC w UFC, 4# w rankingu UFC) zaproponował pojedynek Joshowi Barnettowi (33-7, 5-2 w UFC, 5# w rankingu UFC). Ale Amerykanin w dość mocnych słowach wyraził swoje niezainteresowanie tą walką. Bigfoot poczuł się urażony tą wypowiedzią.

To zabawne, że on to powiedział. Doprowadził mnie tym do śmiechu. Ostatnio przegrał z gościem którego ja znokautowałem i jestem jedną pozycję wyżej w oficjalnym rankingu, ponieważ ja jestem 4-ty a on jest 5-ty. Roześmiałem się.”

Antonio powiedział też, dlaczego nie lubi Barnetta.

Mówiąc prawdę, to fałszywy człowiek. Tuż po mojej operacji śmiał się z mojej choroby. Pewnego dnia byłem z moją żoną na Fan Expo a on spojrzał na mnie, bo byłem z rodziną. On nigdy nie spojrzał mi w oczy, tylko tego dnia. On chce być dobrym gościem, zabawnym. Jesteśmy profesjonalistami, dla mnie jest on dobrym zawodnikiem, jednym z 5 najlepszych w dywizji ale znieważył mnie w ostatnim wywiadzie.”

Po czym dodał:

Jeśli jego matka nie nauczyła go uprzejmości, ja to zrobię.”

Póki co Silva do 7 września jest zawieszony za zbyt wysoki poziom testosteronu po walce z Markiem Huntem a Josh Barnett w tym roku jeszcze nie walczył.

Chcielibyście zobaczyć walkę Silva vs. Barnett? Czekamy na komentarze.

8 thoughts on “Antonio Silva o Joshu Barnett’cie: Nauczę go uprzejmości

  1. „Ostatnio” to Bigfoot potrzebował soczku, żeby po 5 rundach zremisować z gościem, którego Barnett pokonał w 2 minuty.

    A Hapa też nieźle mu dokopywał, póki mu kolano nie siadło, więc niech się nie nadyma za bardzo.

  2. ta walka nic nie da ani jednemu ani drugiemu walki o pas juz nie dostanie zaden z nich raczej , wystarczy JdS i nie ma ani tego ani tego a juz nie mowie o Cainie ktory rozprawil sie juz z BF 2 razy widzieliscie jak sie to skonczylo niech sie bije ten Barnet z nim ale to nic nie da prócz wyjasnienia prywatnych porachunkow 😛

  3. Bf niech nie cieszy sie ,ze wygral z Oversteroidem i Brownem bo obaj spuszczali mu lomot zanim skonczylo sie jak skonczylo, zwlaszcza konina go molestowal w klatce. Nie cierpie Silvy i licze na Josha a w te historyjki o wyszydzaniu choroby nie wierze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *